Siim Raie
Peadirektor

Telefon (kontor): 640 3050 

Aadress: Pikk 2, 10123 Tallinn
E-post: siim.raie@muinas.eeVastuvõtuaeg kokkuleppel
 
Piret PlukkKantselei juhataja-personalijuht
Telefon: 640 30 50Aadress: Pikk 2, 10123 Tallinn
E-post: piret.plukk@muinas.ee 
  
Liina Kala
Finantsjuht
Telefon 640 3063
Aadress: Pikk 2, 10123 Tallinn
E-post: liina.kala@muinas.ee
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Madle LippusAvalike suhete nõunik
Telefon 640 3054Aadress: Pikk 2, 10123 Tallinn
Mobiiltelefon 534 88 841
E-post: madle.lippus@muinas.ee



ÜLDOSAKOND
Carolin Pihlap
Telefon 640 3020
E-post: carolin.pihlap@muinas.ee
Peadirektori asetäitja üldosakonna juhataja
Aadress: Pikk 2, Tallinn, 
V korrus 
Vastuvõtuaeg kokkuleppel 


Merike Peterson
Õigusnõunik 
640 3038Aadress: Pikk 2, Tallinn, IV korrus
E-mail: merike.peterson@muinas.ee 
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Registritalitus
 
Karin MeriloRegistriarenduse projektijuht
Telefon 640 3043;

E-post: karin.merilo@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn,
IV korrus
  
Riina Hiob
Arhiivi juhataja
Telefon 640 3024
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
III korrus
E-post: arhiiv@muinas.ee

E-post: riina.hiob@muinas.ee

Marju Tann
Vanemspetsialist
Telefon 640 3023
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
III korrus
E-post: marju.tann@muinas.ee

Marju Raabe
Raamatukogu juhataja-registrispetsialist
Telefon 640 3015
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn,
II korrus
E-post: raamatukogu@muinas.ee

E-post: marju.raabe@muinas.ee



Kalle LangeKartograafia nõunik
Telefon 733 7634
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel 
Mobiiltelefon 512 4256 

E-post: kalle.lange@muinas.ee

RESTAUREERIMIS- ja ARENDUSOSAKOND


Kais Matteus

Osakonnajuhataja

Telefon: 640 3052

Aadress: Pikk 2, Tallinn, V korrus
E-post: kais.matteus@muinas.eeVastuvõtuaeg kokkuleppel
  
Ilme Mäesalu
Ajaloomälestiste peainspektor

Telefon 640 3022

E-post: ilme.maesalu@muinas.ee

Aadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



Merle Kinks
Peaspetsialist

Telefon 640 3033

E-post: merle.kinks@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus


Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Triin Talk
Ehitismälestiste peainspektor
Telefon 640 3037
E-post: triin.talk@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn
IV korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel

Ulla Kadakas
Arheoloogiamälestiste peainspektor

Telefon 640 3010

E-post: ulla.kadakas@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus


Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Linda Lainvoo
Kunstimälestiste peainspektor
Telefon 640 3018 Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
V korrus
E-post: linda.lainvoo@muinas.eeVastuvõtuaeg kokkuleppel


Grete Nilp  Kunstimälestiste inspektor
Telefon 6403017Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
V korrus
E-post: grete.nilp@muinas.eeVastuvõtuaeg kokkuleppel


Nele Kangert
Arheoloogia vaneminspektor
Telefon 640 3026
Mobiiltelefon 511 5931

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus

E-post: nele.kangert@muinas.ee

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Maili Roio
Veealuse pärandi vaneminspektor
Telefon 640 3064
Mobiiltelefon 557 2041
E-post: maili.roio@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn
IV korrus
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Maria Silla Nõunik
Telefon 640 3019
E-post: maria.silla@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
V korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Martti Veldi
Nõunik (arheoloogiamälestised)
Telefon 733 7632
Mobiiltelefon 53331019
E-post: martti.veldi@muinas.ee
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Dan LukasNõunik
Telefon 53305178 Vastuvõtuaeg kokkuleppel
E-post: dan.lukas@muinas.ee


Mart Siilivask Nõunik (eritingimuste koostamine)
Mobiiltelefon 528 6430 Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
E-post: mart.siilivask@muinas.ee Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Sille Sombri
Telefon 640 3068
Koordinaator (pühakodade programm)
E-post: sille.sombri@muinas.ee


Kersti Siim
Mobiiltelefon 53 851 303
E-post: kersti.siim@muinas.ee

Nõunik (ehitismälestiste toetused)
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



Maria Smirnova
Telefon 733 7635
Koordinaator (ajaloolised ja looduslikud pühapaigad)
E-post: maria.smirnova@muinas.eeAadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


JÄRELEVALVEOSAKOND

Peeter Nork Osakonnajuhataja

Telefon 640 3035

E-post: peeter.nork@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



Reelika NiitOsakonnajuhataja asetäitja
Telefon 733 7630Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel
E-post: reelika.niit@muinas.ee


Silja KonsaHarjumaa vaneminspektor
Telefon 640 3030

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Mobiiltelefon 512 4254Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13.00
E-post: silja.konsa@muinas.ee


Ly RenterHarjumaa vaneminspektor
Telefon 640 3034

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Mobiiltelefon 528 8105Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13.00
E-post: ly.renter@muinas.ee


Armin Rudi Harjumaa vaneminspektor
Telefon 640 30 31

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Mobiiltelefon 513 7669Vastuvõtuaeg E, K 9.30-13.00
E-post: armin.rudi@muinas.ee


Karin KirtsiHiiumaa vaneminspektor
Telefon 463 1212Aadress: Leigri väljak 5, 92412 Kärdla
Mobiiltelefon 524 8184Vastuvõtuaeg E, K 9.00-13.00
E-post: karin.kirtsi@muinas.ee


Karen KlandorfJärvamaa vaneminspektor
Telefon 385 0184Aadress: Rüütli 25, 72713 Paide
Mobiiltelefon 578 22 656Vastuvõtuaeg E 9.00-12.00
E-post: karen.klandorf@muinas.ee


Kalli Pets Läänemaa vaneminspektor
Telefon 473 7043Aadress: Kooli 5, 90502 Haapsalu
Mobiiltelefon 508 4363Vastuvõtuaeg E 10.00-13.00, muul
E-post: kalli.pets@muinas.eeajal kokkuleppel


Nele Rent Pärnumaa vaneminspektor
Telefon 443 1046Aadress: Akadeemia 2,  80011 Pärnu 
Mobiiltelefon 5669 3459Vastuvõtuaeg E 9.00-12.00
                      K 13.00-16.00
E-post: nele.rent@muinas.ee


Mikk MutsoRaplamaa vaneminspektor
Telefon 485 5953Aadress: Tallinna mnt 14, 79513 Rapla
Mobiiltelefon 57570103Vastuvõtuaeg K 11.00-18.00
E-post: mikk.mutso@muinas.ee


Rita Peirumaa Saaremaa vaneminspektor
Telefon 453 3269Tallinna tn. 10, 93819 Kuressaare
Mobiiltelefon 5145558Vastuvõtuaeg E, K 9.00-12.00
E-post: rita.peirumaa@muinas.ee


Keidi Saks Saaremaa vaneminspektor
Telefon 453 3269
Tallinna tn. 10, 93819 Kuressaare
Mobiiltelefon 5308 9199Vastuvõtuaeg E, K 9.00-12.00
E-post: keidi.saks@muinas.ee


Kalle Merilai
Ida-Virumaa vaneminspektor
Telefon 337 0609Aadress: Keskväljak 1, 41594 Jõhvi

Mobiiltelefon 5347 8582

E-post: kalle.merilai@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 14.00 - 17.00,

K 10.00 - 13.00



Sille RaidvereJõgevamaa vaneminspektor

Telefon 7762264

Mobiiltelefon 5332 7101

E-post: sille.raidvere@muinas.ee

Aadress: Aia 2, 48306 Jõgeva

Vastuvõtuaeg E 10.00 - 14.00,

T 10.00 - 14.00

 
Kaarel Truu
Lääne-Virumaa vaneminspektor
Telefon 325 8039
Mobiiltelefon 52 61 516
E-post: kaarel.truu@muinas.ee
Aadress: Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere

Vastuvõtuaeg T 10.00 - 14.00,

K 14.00 - 16.00



 Raili Uustalu Lääne-Virumaa vaneminspektor
 Telefon 325 8069Aadress: Kreutzwaldi 5, 44314
 Mobiiltelefon 5385 1184 Rakvere
 E-post: raili.uustalu@muinas.ee

Vastuvõtuaeg T 10.00 - 14.00,

K 14.00 - 16.00

  
Viktor LõhmusPõlvamaa vaneminspektor
Telefon 799 8939Aadress: Kesk 20-50, 63308 Põlva
Mobiiltelefon 512 4247Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00
E-post: viktor.lohmus@muinas.ee
 
Mari-Liis ParisValgamaa vaneminspektor
Telefon 766 6326Aadress: Aia 17, 68203 Valga

Mobiiltelefon 512 4252

E-post: mariliis.paris@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 9.30 - 12.00,

K 15.00 - 16.30



Anne KiviViljandimaa vaneminspektor

Telefon 433 3925

Mobiiltelefon 512 4245

Aadress: Laidoneri plats 10,

71020 Viljandi

E-post: anne.kivi@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 9.00-13.00,
K 13.00-17.00


Inga Raudvassar
Tartumaa vaneminspektor
Telefon 733 7631Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu

Mobiiltelefon 5332 6573

E-post: inga.raudvassar@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 8.30 - 11.30,

                        K13.00 - 17.00



Anu Kivirüüt
Tartumaa vaneminspektor
(arheoloogiamälestised)
Telefon 733 7631
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Mobiiltelefon 52 00 970
E-post: anu.kiviryyt@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 8.30 - 11.30,

                        K13.00 - 17.00

 
Mirja Ots
Telefon 782 0126
Mobiiltelefon 53 068 625
E-post: mirja.ots@muinas.ee
Võrumaa vaneminspektor 
Aadress: Jüri 12, 65605 Võru
Vastuvõtuaeg: E 13.00-16.00
                      


Virgo Eiche

Insener konsultant
virgo.eiche@muinas.ee



Ville TammInsener Konsultant
ville.tamm@muinas.ee





HALDUSPARTNERID

Muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi täidavad Muinsuskaitseametiga sõlmitud halduslepingute alusel:


Tallinnas                                                                   

Tallinna Linnaplaneerimise Amet                              

Raekoja Plats 12                                                         

Tallinn 10146                                                              

Kontakt: 645 71 88;  muinsuskaitseosakond@tallinnlv.ee
                         


Tartus                                                                      

Tartu Linnavalitsus                                                     

Küüni 5                                                                       

Tartu 50089                                                               

Kontakt:                                                                

Romeo Metsallik- Tartu linnavalitsuse arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistus, kultuuriväärtuste vanemspetsialist.  Tel 7361 250; e-post: Romeo.Metsallik@raad.tartu.ee

Egle Tamm - Tartu Linnavalitsuse Arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistus,
kultuuriväärtuste vanemspetsialist. Tel 7361 326; e-post: Egle.Tamm@raad.tartu.ee



Haapsalus
Haapsalu Linnavalitsus
Posti 34
Haapsalu 90504
Kontakt:
Ülla Paras - Muinsuskaitse ja arendustöö spetsialist.

Tel 4725346, 53462673



Narvas     
Narva LV Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet                                                           

Peetri plats 5                                                                      

Narva 20308                                                               

Kontakt:

Madis Tuuder- Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri ja planeerimise osakond, muinsuskaitse vaneminspektor. Tel 35 99 052; e-post: Madis.Tuuder@narvaplan.ee     


Viljandis
Viljandi Linnavalitsus
Johan Laidoneri plats 5 
Viljandi 71020
Kontakt:
Monika Vestman - kultuuriväärtuste spetsialist. Tel 435 4742; e-post: monika.rauba@viljandi.ee




POSTIAADRESS

Pikk 2

10123 Tallinn, Eesti

Registrikood 70000958


Telefon: 640 3050

E-post: info@muinas.ee


Tööaeg: E-N 9:00-16:30, R 9:00-15:30